Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: didn't recieve it
顏色: 子夜黑
Price: NT$7,963
天璣7300 1.5K高光護眼屏 IP68防水
| Color | Mirror Porcelain White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300-Ultra |
| SKU | sw25070353298153173 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4599509 people said the quality is very good!
Author: t***a
Date:
Review: didn't recieve it
顏色: 子夜黑
Author: j***e
Date:
Review: Good
顏色: 子夜黑
Author: a***2
Date:
Review: روعه تسلم الايادي
顏色: 鏡瓷白
Author: a***9
Date:
Review: Ainda avaliando o celular! Mas chegou bem embalado
顏色: 幻影青
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.